ENDERUPLNL
Úvodní strana

Regionální produkty Českého ráje

Výrobky s duší Českého ráje

Truhlářství a tesařství - Robert Lopour

Truhlářství Lopour-roubenka, autor: Robert Lopour

Český ráj

Vyskeř 40
Vyskeř, 512 64

Telefon: +420 481 329 276
GSM: +420 606 276 003
E-mail: robert.lopour@seznam.cz, repliky@liberecko.com

 
Firma Truhlářství tesařství Lopour se zabývá výrobou roubenek a poloroubenek v precizním zhotovení. Nabízí také výrobu a rekonstrukci dřevěného nábytku. Firma se nachází ve středu Českého ráje v obci Vyskeř, kde je k vidění pět staveb z mnoha dalších v okolí.

Bydlení na míru od spolehlivého dodavatele nabízí Truhlářství a tesařství Robert Lopour. Firma disponuje bohatými zkušenostmi, veškerými potřebnými technickými prostředky, špičkovou řemeslnou dovedností i tradičním fortelem starých tesařských a truhlářských mistrů. Firma si zakládá na spolehlivosti a včasnosti svých stavebních a řemeslných dodávek, kvalitu své práce může prokázat četnými referencemi a ohlasy spokojených klientů. Bonusem komplexní nabídky útulného a komfortního bydlení v precizně zhotovených roubenkách a dřevostavbách je na míru vyrobený stylový dřevěný nábytek, který přívětivou atmosféru roubených domovů dokáže ještě zvýraznit, potvrdit a posílit. Zakázkou u firmy Lopour získáte najednou a bez starostí všechno, co k stylovému a spokojenému bydlení v roubenkách a dřevostavbách patří.

  • moderní obydlí s letitou tradicí

Obliba klasických roubených stavení i dřevěných obydlí postavených s využitím nových konstrukčních postupů stále roste. Teplé, vlídné, voňavé, poddajné a staletími osvědčené dřevo zažívá svoji renesanci. Dřevěný dům tedy obstojí jako romantické venkovské sídlo i jako ryze současné městské obydlí.

  • mnoho výhod a jedinečných vlastností za dobrou cenu

Roubenky a dřevostavby tedy osloví jak romantiky toužící po atmosféře starých dobrých časů, tak i vyznavače nejmodernějších stavebních dispozic a designů s nejvyšší náročností na estetické, obytné, technologické a ekonomické vlastnosti svého domu.

Dřevostavby jsou dnes považovány za pružné a přizpůsobivé stavební konstrukce, které se mohou zásadně odlišovat velikostí, půdorysem, členitostí, vybaveností, vzhledem a provedením. Společně však vykazují řadu vynikajících vlastností, které je vynášejí na nejvyšší příčky žebříčku kvality současného bydlení: vyzařují přívětivou atmosféru, udržují zdravé vnitřní klima, jejich stavba i provoz jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Mají výborné tepelně izolační vlastnosti. Přestože jsou dřevěné, pyšní se vysokou protipožární odolností. Jejich životnost dokazují dosud pevně stojící a obývané prastaré roubenky, jejichž základy byly položeny už někdy v 16. století. Současná dřevostavba odborně ošetřená proti působení dřevokazných vlivů může při správné údržbě vydržet ještě déle. Dřevo je přitom lehký, relativně dostupný, obnovitelný a levný materiál. Proces výstavby neobsahuje mnohé technologické lhůty obvyklé u zděných budov a není závislý na ročním období. Postaveno je tady rychle a levněji.


Příloha

Fotogalerie

Roubenka, autor: Robert Lopour

Roubenka

Roubenka
 
Roubenka, autor: Robert Lopour

Roubenka

Roubenka
 
Roubenka, autor: Robert Lopour

Roubenka

Roubenka
 
Roubenka-interiér, autor: Robert Lopour

Roubenka-interiér

Roubenka-interiér
 
Roubenka-stavba, autor: Robert Lopour

Roubenka-stavba

Roubenka-stavba
 
Roubenka-stavba, autor: Robert Lopour

Roubenka-stavba

Roubenka-stavba
 
Roubenka-stavba, autor: Robert Lopour

Roubenka-stavba

Roubenka-stavba
 
zrekonstruovaný nábytek, autor: Robert Lopour

zrekonstruovaný nábytek

zrekonstruovaný nábytek
 
Roubenka-interiér, autor: Robert Lopour

Roubenka-interiér

Roubenka-interiér
 
 
 

Vyhledávání

Výrobci

Romana Olivová - autorské šperky
Olivová-šperky
Ruční výroba skleněných ozdobných přívěsků a náušnic s důrazem na detail.
Všichni výrobci
E-shop Českého ráje
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  RSS 2.0  |  Kontakty  |  Intraweb

Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu NISA
load