ENDERUPLNL
Úvodní strana

Regionální produkty Českého ráje

Výrobky s duší Českého ráje

Hotel Ještěd

Ještěd, autor: Marek Šaroch

Jizerské hory

Horní Hanychov 153
Liberec 8, 460 08

Telefon: +420 485 104 291
E-mail: recepce@jested.cz
Web: www.jested.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 53
Přistýlky: 12
Celkový počet pokojů: 19
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 10
Počet 3 lůžkových: 6
Počet 4 lůžkových: 2
Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 1

Klasifikace: ****
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV na pokoji WiFi zahrada, terasa parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně

Ještěd je originální stavbou, obdivovanou u nás i v zahraničí. Ve výšce 1012 metrů nad mořem se tyčí věž postavená v 70. letech architektem Karlem Hubáčkem, která v sobě skrývá televizní vysílač, restauraci a unikátní hotel. Část interiérů hotelu i restaurace se postupně vrací do své původní podoby z roku 1973, kdy byl Ještěd slavnostně otevřen pro veřejnost. Hotelové pokoje jsou nově zrenovované.

Celková koncepce řešení interiérů je navržena tak, aby vyhovovala jak běžným návštěvníkům-turistům, tak náročnějším hostům.

Hotel Ještěd - ubytování:

Ještěd nabízí výjimečné zážitky v každé roční době. Díky svému umístění vysoko nad městem se hosté mohou kochat výhledy do kraje, dívat se při večeři na rozzářený Liberec nebo mít to štěstí a snídat nad oblaky ozářenými sluncem. I mlha a vítr zde mají svou atmosféru, kterou hosté přirovnávají k letu kosmickou raketou. Hotel na Ještědu je zážitkem, pěkným dárkem či odměnou. Vybrat si, objednat i zaplatit pokoj lze přímo na webu jested.cz. Tam lze také zakoupit dárkové vouchery na služby na Ještědu. 

Nevíte, co věnovat jako svatební dar či dárek k narozeninám? Zážitek spojený s ubytováním na Ještědu je nevšední i pro rodilé Liberečany. Vše zařídíte v pohodlí online na jested.cz. Hotel Ještěd nabízí 1 Apartmá s výhledem na Liberec, 12 pokojů typu Comfort a 5 pokojů typu Economy. Kvůli malé kapacitě a jedinečnosti je nutné rezervovat pobyt dlouho dopředu, nejlépe přímo na webových stránkách hotelu jested.cz.

V hotelu je možné bezplatné zapůjčení dětských postýlek, které je nutno objednat min. den předem. Hotelové pokoje disponují internetovým wifi připojením zdarma. Pro všechny prostory hotelu platí zákaz kouřeníZvířata jsou vítána, za zvíře na hotelovém pokoji zaplatíte 350 Kč/noc.

Hotel Ještěd - stravování:

Kvalitní a poctivá místní kuchyně vám přes den nabídne jednoduché menu, ve kterém si vybere každý - české klasiky i jídla bez masa či jídla sladká. Večer se restaurace proměňuje, na stolech se rozsvěcují svíčky a menu nabízí jídla i pro náročnější hosty. Na Ještědu lze objednat i větší oslavy a firemní akce. Velké akce pojmou až 200 hostů, ale musí být rezervovány velmi dlouho předem.

Restaurace je otevřena po celý rok (24.12. zavřeno). Orientační cena oběda či večeře je 260 Kč. Restaurace disponuje WIFI připojením k internetu. Restaurace je nekuřácká.  

Kapacita restaurace: 140 míst
Kapacita kavárny a baru: 60 míst
Otevírací doba: 11:00 - 0:00

Filmy, které se natáčely na Ještědu

Grandhotel
Ošklivá slečna
My všichni školou povinní
Tři bratři (sídlo 12 měsíčků)

Příloha

Fotogalerie

Ještěd, autor: Marek Šaroch

Ještěd

 
Hotel Ještěd, autor: Hotel Ještěd

Hotel Ještěd

 
Hotel Ještěd, autor: Hotel Ještěd

Hotel Ještěd

 
Hotel Ještěd, autor: Hotel Ještěd

Hotel Ještěd

 
 
 

Vyhledávání

Výrobci

Lampglas, s. r. o. - unikátní šperky z perel
Skleněné perle, Lampglas, autor: Lampglas s.r.o.
Firma nabízí široký sortiment ručně vinutých perlí - korálků, šperků, bižuterie i skleněných figurek. Vše je možné zakoupit ve firemní prodejně v Železném Brodě, kde probíhá i předvádění výroby a rukodělné dílničky, kde si můžete sami vytvořit originální bižuterii z vinutých perlí.
Všichni výrobci
E-shop Českého ráje
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  RSS 2.0  |  Kontakty  |  Intraweb

Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu NISA
load