ENDERUPLNL
Úvodní strana

Regionální produkty Českého ráje

Výrobky s duší Českého ráje

Limitované speciály z Rohozce

Rohozec sortiment palenka 2

Český ráj

Malý Rohozec 29
Turnov, 511 01

Web: www.pivorohozec.cz

 
Sváteční období už pomalu klepe na dveře a v Pivovaru Rohozec se rozhodli nám toto období ještě více zpříjemnit. Přichystali si hned dvě limitované novinky, které na Rohozci nemají obdoby. Na chuť si přijdou jak pivaři, tak i fanoušci něčeho tvrdšího.

O chladné prosincové večery se postará první pivo rohozecké limitované edice Unger 18°, které je uvařeno na počest zakladatele pivovaru Ferdinanda Ungra. Jeho tvář také příhodně zdobí pivní etiketu. Pivo Unger 18° je vařené na tři rmuty, charakterizuje ho tmavě zlatavá barva, plná a silná chuť. Není to žádné pivo pro dámičky, obsah alkoholu je 8,2 % a hodí se hlavně pro vaše výjimečné okamžiky. To, že se jedná o limitovanou edici, svědčí i navařené množství. S nákupem neotálejte, k dispozici bude pouhých 200 hl, a to jak v lahvích, tak i v 30  a 15 litrových sudech. Do prodeje bude Unger 18° vpuštěn z kraje prosince. K dostání bude slavnostní speciál přímo v pivovaru, ale také na řadě dalších prodejních míst. Jejich konkrétní seznam bude brzy zveřejněn na webu pivovaru (www.pivorohozec.cz), Facebooku a Instagramu. V Rohozecké Restauraci si jej samozřejmě budete moci vychutnat v točené podobě.

 Spojení Rohozeckého Pivovaru s regionální palírnou Dlabka dalo vzniknout také historicky první sudově zralé pivní pálence z Rohozce. K její výrobě bylo vybráno nejoceňovanější rohozecké pivo světlá 13°, které získalo mnoho prestižních pivních ocenění, a to včetně Světové pivní pečeti na mezinárodním pivním festivalu v Českých Budějovicích. Světlá 13° předala pálence příjemnou vůni a čistou sladovou chuť. Od ležení v dubovém sudu má pálenka jemnou zlatavou barvu. Opět bude v prodeji pouze pár kusů a každá lahev této edice je navíc originál. Etikety totiž nesou označení ročníku a jedinečné číslo lahve. Závěrečnou pomyslnou třešničku dodává osobitý podpis ředitele pivovaru Františka Jungmanna. Prodej bude rovněž zahájen z kraje prosince. Stejně jako sváteční 18° bude i pivní pálenka dostupná přímo v pivovaru, Rohozecké Restauraci a na dalších prodejních místech po ČR, jejichž seznam bude uveden na webu a sociálních sítích pivovaru.

  Zimní období tedy s přehledem přečkáme, tedy ti, kteří si včas nakoupí limitované novinky Pivovaru Rohozec. Dobrou zprávu je také fakt, že letošními svátečními edicemi na Rohozci nekončí a do budoucna plánují další speciály. Máme se tedy na co těšit!


Příloha

Fotogalerie

pivovar

pivovar

 
Rohozec sortiment palenka 2

Rohozec sortiment palenka 2

 
Rohozec sortiment Unger

Rohozec sortiment Unger

 
 
 

Vyhledávání

Výrobci

Moštovna Lažany, výroba nápojů, spol. s.r.o.
Moštovna Lažany, autor: Moštovna Lažany, výroba nápojů, spol. s r.o.
Mošty, nektary a nápoje bez konzervačních látek a jiných přísad
Všichni výrobci
E-shop Českého ráje
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2022  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  RSS 2.0  |  Kontakty  |  Intraweb

Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu NISA
load