ENDERUPLNL
Úvodní strana

Regionální produkty Českého ráje

Výrobky s duší Českého ráje

Tomovy parky s.r.o.

Tomovy parky, s.r.o., autor: Pavel Charousek

Český ráj

Karlovice-Radvánovice 123
Turnov, 511 01

GSM: +420 731 612 216
E-mail: obchod@tomovyparky.cz
Web: www.tomovyparky.cz

 
Dětská hřiště, atypické herní prvky a další mobiliář
  • Firma Tomovy parky s.r.o. vznikla v roce 2003 z nadšení tří společníků v malé dílničce v centru Turnova. Pod jejich rukama začala vznikat unikátní dětská hřiště z dosud v Česku netradičního materiálu - akátového dřeva. Akát je strom pocházející ze severní Ameriky, jeho dřevo je nesmírně houževnaté, jde o nejtvrdší dřevinu rostoucí v Evropě. A to je právě velké plus pro dětská hřiště - dřevo vydrží velkou zátěž a navíc má beztřískovou strukturu, takže nemůže docházet k poranění dětí jako v případě hřišť, realizovaných z jiného materiálu. Celý proces výroby je od počátku až do fi nální podoby prováděn ručně.
  • Dnes v Čechách, na Moravě a v okolních evropských státech stojí již stovky těchto originálních dětských hřišť, atypických herních prvků a dalšího mobiliáře. Výrobní areál v Hnanicích zaměstnává přes 100 lidí.
  • Výrobky fi rmy mají nejvyšší českou a evropskou certifi kaci kvality, Tomovy parky jsou zařazeny do prestižní Evropské federace výrobců dětských hřišť FEPI. Firma z Českého ráje se tak stala první ze střední a východní Evropy, které se této pocty dostalo.
  • Společnost Tomovy parky s.r.o. je také provozovatelem unikátního a v České republice jediného přírodního dětského parku Šťastná země v Radvánovicích u Turnova. Jeho branami od jara do podzimu projde na 50 tisíc dětí a dospělých. Právě zde se také zájemci mohou nejlépe seznámit s originálními výrobky fi rmy. Na ploše areálu jsou desítky zábavních dřevěných prvků pro děti: napodobenina zámku Hrubá Skála, dřevěné houpačky, prolézačky, lanovky, ale i novinka na českém trhu - jedinečné vzduchové trampolíny a spousta dalších atrakcí pro malé a velké. Šťastná země nabízí možnost netradičního využití volného času, o prázdninách se tu konají velkolepé kulturní a zábavní akce pro celou rodinu - například slavnosti slámy, gotická nebo rajčatová bitva a další.

Výklad v cizím jazyce: angličtina

Fotogalerie

Tomovy parky, s.r.o., autor: Pavel Charousek

Tomovy parky, s.r.o.

 
Tomovy parky, s.r.o., autor: Pavel Charousek

Tomovy parky, s.r.o.

 
 
 

Vyhledávání

Výrobci

Pekárna a cukrárna Mikula
Pekárna Mikula
Sladké i slané pečivo vyráběné dle tradičních receptur, velká část je pečená v parní peci. Sortiment doplňuje cukrářská výroba zastoupená dorty, zákusky či točenou zmrzlinou vlastní receptury.
Všichni výrobci
E-shop Českého ráje
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2017  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  RSS 2.0  |  Kontakty  |  Intraweb

Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu NISA
load