ENDERUPLNL
Úvodní strana

Regionální produkty Českého ráje

Výrobky s duší Českého ráje

Sportem proti bariérám, z.s.

hrnek, autor: SPB

Český ráj

Nádražní 111
Stará Paka, 507 91

GSM: +420 734 501 236
E-mail: obchod.dpk@email.cz
Web: www.rajpohody.cz

 
Originální Packá keramika - hrnky a hrnečky, solničky a pepřenky, svícny a stínítka, sošky koček, vázy, figurální betlémy s postavičkami.

Originální Packá keramika se vyznačuje vysokým podílem ruční práce.

Nově sortiment chráněné dílny doplňují loutky (keramika, textil, dřevo).V dílně vznikají ale i výrobky z proutí, pedigu a papíru (koše, košíky, dárkové krabičky), ze dřeva a drobných maličkostí pro radost. Při výrobě preferují přírodní materiály. Produkty chráněné dílny jsou nejen praktické a využitelné pro každého, ale snaží se i o to, aby měly originální design a flexibilně se přizpůsobovaly požadavkům zákazníka.

Na našich stránkách www. rajpohody.cz si můžete prohlédnout průřez naší tvorbou a případně si výrobek, který Vás zaujal objednat nebo Vás rádi přivítáme v  našem obchodě Ráj pohody ve Staré Pace ulice Nádražní 111, kde se Vám budou ochotně věnovat prodavačky, případně pracovníci keramické dílny. Osobní návštěva keramické dílny je zážitkem, kdy máte možnost vidět, jak keramický výrobek vzniká.

Při osobní návštěvě si sami navrhnete originální výrobek, který Vám zhotovíme dle Vašeho přání. Nemusíte se tedy omezovat pouze nabídkou, která je aktuálně k dispozici. Výrobní proces se nedá uspíšit, např. výroba hrnečku trvá přibližně 14 dní.

Tohle vše Vám nabízejí pracovníci s handicapem, kteří zpravidla nemají patřičné vzdělání v oboru, ale o to větší je jejich odhodlání vyrobit kvalitní a pěkný výrobek, který vyrábějí skutečně od srdce. Největší odměnou pro nás je, když náš výrobek bude dělat dlouhou dobu někomu radost.

Zakoupením našich výrobků podpoříte nejenom naši chráněnou dílnu a její handicapované pracovníky, ale především veřejnou sbírku projektu DOMEČEK PLNÝ KOLEČEK www.domecekplnykolecek.cz.

Příloha

Otevírací doba

Po 8:00 - 16:00
Út 8:00 - 16:00
St 8:00 - 16:00
Čt 8:00 - 16:00
8:00 - 15:00

Fotogalerie

miska, autor: SPB

miska

miska
 
máselnička, autor: SPB

máselnička

máselnička
 
svícen koule, autor: SPB

svícen koule

svícen koule
 
pokladnička, autor: SPB

pokladnička

pokladnička
 
svícen sova, autor: SPB

svícen sova

svícen sova
 
Čaroděj, autor: SPB

Čaroděj

čaroděj
 
 
 

Vyhledávání

Výrobci

Truhlářství a tesařství - Robert Lopour
Truhlářství Lopour-roubenka, autor: Robert Lopour
Firma Truhlářství tesařství Lopour se zabývá výrobou roubenek a poloroubenek v precizním zhotovení. Nabízí také výrobu a rekonstrukci dřevěného nábytku. Firma se nachází ve středu Českého ráje v obci Vyskeř, kde je k vidění pět staveb z mnoha dalších v okolí.
Všichni výrobci
E-shop Českého ráje
 
 
Sdružení Český ráj © 1992-2021  |  Antonína Dvořáka 335, 511 01 TURNOV
tel.: +420 481 540 253  |  info@cesky-raj.info  |  RSS 2.0  |  Kontakty  |  Intraweb

Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu NISA
load