Pivovar Nová Paka, a.s.

nabídka

Český ráj

Pivovarská 400
Nová Paka, 509 01

Telefon: +420 493 721 025
GSM: +420 724 299 968
E-mail: broucek@novopackepivo.cz, kratka@novopackepivo.cz
Web: www.novopackepivo.cz

Pivovar produkuje několik druhů piv pod značkami, které mají vazbu na okolí Nové Paky.

Pivovar Nová Paka, a. s., patří do skupiny malých nezávislých pivovarů. Kapacitou výroby se řadí mezi malé podniky. Kvalitou svých výrobků, která vyplývá nejen ze špičkových vstupních surovin, ale především z klasického, třístupňového způsobu výroby piva, se řadí mezi pivovary, které jsou vyhledávány nejen tuzemskými, ale i zahraničními zákazníky. Pivo se tu vyrábí tradičním způsobem spodně kvašených piv, tzv. ležáků s charakteristickou plnou chlebnatou chutí, přiměřenou přírodní nasyceností, zlatavou barvou, bohatou typicky hutnou pěnou, hořkostí a řízem. S Novopackým pivem se lze kromě nejbližšího okolí a oblastí Českého ráje setkat takřka po celém světě. Velká část produkce je totiž exportována do zahraničí (USA, EU, Korea, Izrael,)

Sortiment: MotoBrouk (nealkoholické pivo), Brouček, Kryštof, Kumburák, Granát, Podkrkonošský speciál, Podkrkonošský speciál tmavý, Valdštejn, Hemp Valley Beer aj.

Exkurze do Pivovaru Nová Paka – prohlídka historické budovy pivovaru s ochutnávkou

Exkurze pro min. 10 osob, max. počet dohodou.

Kde: Pivovarská 400, Nová Paka

Kontakt: 724 299 968 (po předchozí telefonické objednávce), vodnarkova@novopackepivo.cz

Cena: 150, – Kč, studenti: 100, – Kč, děti do 10–ti let v doprovodu rodičů zdarma

Kam vyrazit po exkurzi: Městské muzeum Nová Paka, zříceniny hradů Kumburk a Bradlec

Pivovarská restaurace

Restaurace se nachází přímo v prostorách varny. Restaurace je k dispozici k pronájmu pro konání soukromých akcí. Zajistíme pro vás obsluhu, jídlo a pití dle vlastního výběru. V případě zájmu i živou hudbu a zábavný program. Cena za pronájem restaurace na osobu zahrnuje: pronájem, obsluhu a exkurzi.

Přijďte k nám v originálním stylu oslavit narozeniny, výročí, uspořádat svatební hostinu či studentský sraz. Minimální počet pro rezervaci prostor je 15 osob, popřípadě dle individuální dohody.

Kontakt pro bližší informace:

Lenka Krátká

tel.: +420 724 299 968

email: kratka@novopackepivo.cz

 


Tradice vaření piva v Nové Pace se datuje již do první poloviny 13. století, nedlouho po založení města. Roku 1870 novopačtí občané založili akciový spolkový podnik s cílem výstavby pivovaru. Vybrali krásné místo na mírném kopci a o rok později položili základní kámen. Za další rok dokončili novogotickou stavbu, architektonický klenot města.

Díky citlivě provedeným rekonstrukcím v duchu původní architektury je možné si prohlédnout pivovar tak, jak byl v roce 1872 postaven. Nejen zachování původního rázu budovy, ale také tradiční způsob výroby piva se stává pro mnohé turisty lákavým cílem na cestě po zdejším kraji.


Otevírací doba

Vše po telefonické domluvě.

Stravování

Vybavení podniku: salónek

Fotogalerie

Pivovar Nová Paka

Pivovar Nová Paka

 
z pivovaru

z pivovaru

 
z pivovaru

z pivovaru

 
z pivovaru

z pivovaru

 
z pivovaru

z pivovaru

 
z pivovaru

z pivovaru

 
z pivovaru

z pivovaru

 
IMG 8046

IMG 8046

 
z pivovaru

z pivovaru

 
 
 
load