Fabio Produkt s.r.o.

Fabio produkt

Český ráj

Holín 92
Jičín, 506 01

Telefon: +420 493 522 673
E-mail: fabioprodukt@fabioprodukt.cz
Web: www.fabioprodukt.cz, www.ochutnejteregion.cz, www.fabioshop.cz

Slunečnicové a řepkové oleje

Fabio Produkt, s.r.o., je rodinná firma z Českého ráje, která více jak 30 let působí na trhu s olejninami. Je významným výrobcem a dodavatelem rostlinných olejů.

Je výrobcem řepkového, rostlinného, slunečnicového a fritovacího oleje. Dále nabízí olej olivový, palmový, kokosový a další exotické druhy. Celý sortiment je rozšířený o velkoobchod pro pekaře, cukráře a gastronomii. S výrobou olejů souvisí celoroční výkup i skladování řepkového a slunečnicového semínka. Výroba probíhá ve Starém Místě u Jičína a v Holíně u Jičína. Firma zajišťuje i recyklaci použitých kuchyňských olejů.

Vyrábí a dodává široké spektrum rostlinných a fritovacích olejů pod obchodní značkou Manka. Manka řepkový stolní olej, je jednodruhovým olejem s nízkým obsahem cholesterolu. Manka není vyrobena z geneticky modifikovaných surovin - GMO free. Díky šetrnému zpracování jsou zachovány vitamíny a cenné přírodní látky, důležité pro zdravou výživu. Používá se na tepelné zpracování pokrmů, pečení a krátkodobé smažení.

Máslová Manka je příjemnou kombinací řepkového oleje s přírodně identickým máslovým aroma, tímto spojením vznikla chuťově zajímavá kombinace zdravého a voňavého oleje. Využití najde všude tam, kde chcete zvýraznit máslovou chuť, díky vlastnostem řepkového oleje na něm můžete vařit, smažit i péci. GMO - free.

Slunka je 100% slunečnicový rafinovaný olej, který svým obsahem nenasycených mastných kyselin Omega 6 snižuje hladinu cholesterolu. Je nepostradatelný ve studené kuchyni na ochucování pokrmů, dresingů a výrobu majonézy. GMO - free.

Řadu olejů doplňují ochucené oleje vyrobené za studena lisovaného řepkového oleje s příměsí koření a čerstvých bylinek v 6.-ti chuťových variantách: Delikatesní, Pikantní, Olej roku 2004, Speciál, Salátový, Gril a Steak. Jde o ručně plněné oleje, kde stačí jen pár kapek k získání nové, netradiční chuti…

Poslední novinkou jsou ochucené oleje ve spreji s technologií BOV (bag on valve) v novém moderním designu. Díky této technologii je docíleno 100% vyprázdnění obsahu, olej je trvanlivější a má přirozenou chuť bez kombinace s plynem. Balení je šetrnější k životnímu prostředí.

Fotogalerie

Fabio NOVÉ LAHVE

Fabio NOVÉ LAHVE

 
Ochucené oleje ve spreji

Ochucené oleje ve spreji

 
oleje frito

oleje frito

 
 
 
load